0
0

הפצה לחנויות

"במהלך השנים יצרתי כל מיני שיתופי פעולה מעניינים עם בעלי חנויות, מכרתי בשווקים ובירידי אומנים.
דרכי שיתוף הפעולה היו מגוונות ובכל פעם מצאתי את הדרך הנכונה לגרום לבעלי החנות וגם לי להצליח יחדיו."

חנויות מעצבים

אני מאמינה שהפריטים שלי יכולים להיות תוספת מושלמת לפריט הנרכש בחנות מעצבים, שכן, בדיוק כמו בגדים או נעליים הנוצרו על ידי מעצב עם מחשבה מרובה, עיצוב ייחודי ומספר פריטים מוגבל – כך גם התכשיטים שלי הם יחידים במינם ומציגים טכניקות מגוונות, חלקן כאלה שלא נראו בארץ עד היום. השילוב בין פריט לבוש ייחודי לבין תכשיט הוא שילוב אידיאלי בעיניי, וכזה שיכול להפוך כל מראה לכזה שלא יישכח במהרה, לכן אני מזמינה את בעלי החנויות לבחון את הקולקציה שלי ולהזמין פריטים ייחודים שישלימו את המראה לכל לקוחה!

הזמנה אישית
שירות נוסף אותו אני מציעה לבעלי חנויות זו הזמנה אישית של פריטים. אם אתם מעצבי בגדים ובראש שלכם אתם מסוגלים לדמיין תכשיט כלשהו שמשתלב בצורה מושלמת עם הבגד אותו יצרתם- אני אשמח לקחת את הדמיון הזה וביחד אתכם להפוך אותו למציאות על מנת להשלים את מראה הבגד בצורה אופטימלית! 

שיתופי פעולה עם בעלי חנויות
המטרה העיקרית שלי היא לחשוף את היצירות שלי לקהל הרחב ולכן אני ששה ליצור חברויות עסקיות עם חנויות ברחבי כל הארץ, ולצבור כמה שיותר חשיפה! אני מזמינה אתכם לפנות אליי טלפונית או דרך האתר, להתרשם מהקולקציה שלי וליצור איתי שיתופי פעולה שיטיבו עמי, עמכם ועם הלקוחות שלכם.

 

לבירורים ולשאלות, אשמח לעמוד לשירותכם בטלפון: 052-4610172