0
0

אודות דלית פלד

"מתוך אהבה לאסתטיקה ויופי, הגעתי אל מקצוע הצורפות, ונדמה שלמרות שהחיים לעיתים לקחו אותי אל מקומות אחרים, תמיד שבתי אל החומרים, האבנים והטכניקות שאהבתי במשך כל חיי. היום אני מזמינה אתכם להתרשם מהקולקציות שלי, לרכוש, להזמין, ליצור שיתופי פעולה או לבקש פריט מיוחד שנמצא רק בדמיונכם – אני אוציא אותו מן הראש אל הפועל!"

קצת עליי
כמתנת בת מצווה ביקשתי מהוריי סט של כלי צורפות, וקיבלתי. כבר אז פרחה בי האהבה ליצירה עם הידיים, טכניקות צורפות, משיכה לחומרים וחיבור אמיתי אל האבנים הטובות. עם השנים, למדתי את המקצוע על בוריו במחלקת הצורפות בבצלאל ובבתי מלאכה ברחבי הארץ, ובמקביל גם הרחבתי את ידיעותיי בתחום האומנות והפכתי למורה לאומנות. היום, לאחר 30 שנה בהן מקצוע הצורפות עבר כחוט השני בתוך חיי,  אני שבה להתמקד כל כולי באהבה הראשונה שלי – יצירת פריטים ייחודים, מחומרים איכותיים בלבד, ושיווקם לקהל הרחב. 

על היצירה שלי
ישנם כמה כללים שמנחים אותי בתהליך היצירה; ראשית, אני עובדת רק עם חומרים איכותיים – כסף, זהב, מתכות יקרות ואבנים טובות. אני לא מתעסקת עם חיקויים ומתנהלת בשקיפות מלאה אל מול הלקוח בכל הנוגע לאיכות החומר. הכלל השני הוא שעליי לאהוב את התוצאה הסופית. אני עוברת תהליך אמיתי עם הפריט, נוגעת, משנה, לעיתים מתווכחת אתו- עד שאני מביטה בו ואני מאוהבת ושלמה אתו לחלוטין. אני מאמינה שפריטים איכותיים שנעשו מתוך אהבה אמיתית ישדרו את התחושה הזו אל הלקוח ויראו אחרת מפריטים שנעשים בייצור המוני – האמונה הזו היא מה שמנחה אותי בתהליך העבודה. 

לגרום לחלומות להתממש
אחד השירותים שאני מציעה ללקוחות שלי הוא שירות צורפות בעיצוב אישי. אני לוקחת את הדמיון או המחשבה שיש ללקוחות בראש, והופכת אותם לפריט אמיתי אל מול עיניהם. יחסי הגומלין והכימיה הנוצרת ביני לבין הלקוח, היא זו שנותנת לי את ההשראה לעצב עבורו פריט ייחודי שיתאים בדיוק למה שהוא דמיין. תהליך הלמידה שאני עוברת עם המזמין ותחושת ההישג לאחר שקלעתי לרצונותיו, הם שמדרבנים  אותי להמשיך וליצור, תמיד.

 

 אני מזמינה אתכם לטייל בחנות, להתרשם מן הקולקציה או ליצור איתי קשר לשאלות ולהזמנות, עוד היום!